Welcome to Mediso

Please select your region:

North America
Europe
Rest of the World

Please select your language:

Go

DevOps Fejlesztő

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban
használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó
szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban
tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint
nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve
megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Responsibilities

3 fős csapatban DevOps feladatok ellátása

Szoftverfejlesztési folyamatok automatizálása, fejlesztése, támogatása

Windows imagek készítése, folyamat optimalizációja

Tesztelők támogatása automatikus tesztek és imagek kapcsán

CI környezet fejlesztése

Expectations

Felsőfokú végzettség informatikában vagy pár éves fejlesztési tapasztalat

Verziókövető rendszerek ismerete

Windows és Linux operációs rendszer mélyebb ismerete

PowerShell, Bash és Groovy szkript nyelvek ismerete

Technikai szintű angol nyelvtudás

Additional skills

LXC/Docker konténerizációs technológiák ismereteC++ programozási gyakorlat

Python script nyelv ismerete

JIRA mélyebb ismerete

Visual Studio ismerete

CMake ismerete

álózati ismeretek

We provide

Változatos, színvonalas szakmai feladatok

Rugalmas munkaidő

Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél

Képzésen való részvétel

Új technológiák tanulása és nyomon követése

Lendületesen fejlődő csapat

Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet

Versenyképes fizetés – átlátható karrierpálya

Application

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Help & info

Career help info